Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
zobacz pozostałe obiekty

 

W stefie SPA nasi Goście mogą korzystać z:

 

Sauny fińskiej

Doskonale wpływa na organizm człowieka. Temperatura w saunie wynosi między 80 a 100 st. C. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do poprawy krążenia i zwiększenia wydajności organizmu. Jest to idealna metoda na detoksykację organizmu, która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.

Kabiny infrared

Tzw. sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Kabina infrared jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dbają o oczyszczenie ciała, poprawę jakości i jędrności skóry a także dążą do redukcji tkanki tłuszczowej.

Jacuzzi

Idealne miejsce na głęboki relaks i odprężenie. Podczas kąpieli perełkowej z hydromasażem działającej jako antidotum na stres i napięcie nerwowe, odczują Państwo ukojenie dla zmęczonego ciała i ducha. Musująca, ciepła woda neutralizuje bóle, ujędrnia skórę oraz rozluźnia mięśnie. Kąpiele w jacuzzi zbawiennie wpływają również na obniżanie ciśnienia, likwidację bólu głowy oraz chronicznych skurczów mięśni a wytwarzane podczas kąpieli endorfiny wprowadzą każdego w pozytywny nastrój na długi czas.

HYDRO JET

 Suchy masaż na łóżku wodnym to przyjemny zabieg – nie tylko dla duszy, ale i dla ciała. Działa odprężająco i relaksująco. Pobudzając krążenie oraz usprawniając przepływ limfy, pomaga zlikwidować cellulit oraz obrzęki. Przyspieszając proces przemiany materii, ułatwia odchudzanie. Ponadto świetnie sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości bólowych, działając niczym akupresura.

GROTY SOLNEJ

Przebywanie w grocie solnej szczególnie wskazane jest dla osób cierpiących na przewlekłe dolegliwości ze strony układu oddechowego takie jak astma oraz alergie. Czyste powietrze w nasyconym mikroelementami powietrzu groty solnej korzystnie działa na górne drogi oddechowe i łagodzi dolegliwości z ich strony. Pobyt w grocie solnej zalecany jest też dzieciom mieszkającym w dużych aglomeracjach, które źle reagują na zanieczyszczone powietrze.

 

SEZONOWEGO BASENU Z PODGRZEWANĄ WODĄ

 
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź
z nami na bieżąco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij