Piramida

Ośrodek PIRAMIDA w Mrzeżynie

Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny PIRAMIDA położony jest w zacisznym, malowniczym zakątku Mrzeżyna, na ogrodzonym terenie o powierzchni 8400m2, zaledwie 350 m od piaszczystej plaży. Jednorazowo w Ośrodku może przebywać ok. 200 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje 4- osobowe typu studio. W budynku działa bezpłatna, bezprzewodowa sieć internetowa.

W budynku Ośrodka znajduje się całodobowa recepcja, jasna i przestrzenna jadalnia o nowoczesnym wystroju z widokiem na ogród i basen zewnętrzny, baza rehabilitacji i odnowy biologicznej, sala konferencyjna, sala do gier i zabaw ze stołami do tenisa i bilarda, sala gimnastyczna, bawialnia dla dzieci oraz wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic-walking. Ten 3-piętrowy budynek dla Państwa wygody został wyposażony w windę.

Dla odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji: wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady przy ognisku, wycieczki autokarowe oraz liczne konkursy, śpiewy, gry i zawody sportowe. Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu w naszym Ośrodku.

Szef kuchni gwarantuje doskonałe wyżywienie. Na życzenie dostosowujemy dietę do potrzeb naszych Gości.

Na terenie Ośrodka znajduje się basen zewnętrzny, miejsce na ognisko, boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna. Z myślą o młodszych Gościach przygotowaliśmy plac zabaw. Ośrodek posiada niestrzeżone miejsca postojowe dla samochodów osobowych.
Nasza baza rehabilitacyjna specjalizuje się w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa, krążka międzykręgowego, stawów biodrowych, stawów kolanowych, obręczy barkowej i ramienia, stawu łokciowego, a także stanów pourazowych kości, ścięgien i tkanek miękkich, neuralgii obwodowych, astmy oskrzelowych, przewlekłych stanów zapalnych nosa, gardła, krtani i oskrzeli. Pomagamy kobietom po mastektomii.

Oferowane zabiegi lecznicze to: magnetoterapia, elektroterapia, DD – diadynamik, jonoforeza, galwanizacja, krioterapia, okłady z borowiny, ultradźwięki, laser, kąpiel perełkowa i solankowa, inhalacje, masaż, lampa sollux, lampa Bio- V, gimnastyka indywidualna korekcyjna i grupowa.

Organizujemy:

  • wczasy indywidualne,
  • wczasy grupowe,
  • wczasy zdrowotne,
  • wczasy z odnowa biologiczną,
  • turnusy rehabilitacyjne,
  • weekendy,
  • zielone szkoły,
  • uroczystości,
  • spotkania integracyjne oraz konferencje,
  • szkolenia dla firm.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług…