varsowia

Ośrodek VARSOVIA w Międzywodziu

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny VARSOWIA położony jest w samym centrum Międzywodzia, w odległości około 250 m od morza. Do dyspozycji gości oddajemy 2- i 3-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz dwupokojowe, 3-osobowe apartamenty. Ośrodek może jednorazowo przyjąć ok. 100 gości.

Międzywodzie

W budynku Ośrodka znajduje się całodobowa recepcja, jasna i przestronna jadalnia o nowoczesnym wystroju, baza rehabilitacji i odnowy biologicznej oraz sala gimnastyczna. Dla Państwa wygody ten 3-piętrowy budynek został wyposażony w windę.

Na tyłach budynku znajdują się niestrzeżone miejsca postojowe dla samochodów osobowych należących do naszych gości, plac rekreacyjny z miejscem na biesiadę przy ognisku, boisko do siatkówki, mini-boisko do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci.

Na terenie ośrodka dostępne jest bezprzewodowe bezpłatne łącze internetowe.

Dla odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji: wieczorki taneczne z muzyką na żywo, biesiady przy ognisku, wycieczki autokarowe oraz liczne konkursy, zabawy, gry i zawody sportowe. Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu w naszym Ośrodku.

Szef kuchni gwarantuje doskonałe wyżywienie. Na życzenie dostosujemy dietę do potrzeb naszych gości.

Nasza baza rehabilitacyjna specjalizuje się w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa, krążka międzykręgowego, stawów biodrowych, stawów kolanowych, obręczy barkowej i ramienia, stawu łokciowego, a także stanów pourazowych kości, ścięgien i tkanek miękkich, neuralgii obwodowych, astmy oskrzelowych, przewlekłych stanów zapalnych nosa, gardła, krtani i oskrzeli. Pomagamy kobietom po mastektomii.

Oferowane zabiegi lecznicze to m.in: masaż klasyczny, magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia (DD-DiaDynamik, IF – prądy interferencyjne, TENS, jonoforeza), ultradźwięki, lampa Sollux, lampa BioV, okłady borowinowe, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa, aquavibron, inhalacje, materac masujący, gimnastyka grupowa.

Organizujemy:

  • wczasy indywidualne,
  • wczasy grupowe,
  • wczasy zdrowotne,
  • wczasy z odnowa biologiczną,
  • turnusy rehabilitacyjne,
  • weekendy,
  • zielone szkoły,
  • uroczystości,
  • spotkania integracyjne oraz konferencje,
  • szkolenia dla firm.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług…

Ośrodek posiada również kompleks domków letniskowych.

camping

Kompleks Domków Letniskowych


ul. Zwycięstwa 9
72-415 Międzywodzie
Tel. (+48) 91 381 38 69
Tel. kom. 504 080 399

Kompleks Domków Letniskowych położony jest w odległości 100 m od zejścia na plażę. Na ogrodzonym terenie o pow. 4500 m2 znajduje się 12 domków 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i 10 domków 2-osobowych z WC (natryski w oddzielnym pawilonie).

Wszystkie domki wyposażone są w zastawę stołową, czajniki oraz radia. Na terenie Kompleksu mieści się boisko do gry w siatkówkę, świetlica z telewizorem.

Istnieje możliwość korzystania z wyżywienia w stołówce Ośrodka VARSOWIA, położonej ok. 250 m od kompleksu Domków Letniskowych.

Na terenie Kompleksu Domków Letniskowych istnieje możliwość zaparkowania samochodu osobowego (nie ma wydzielonych miejsc postojowych dla samochodów osobowych).

DO DOMKÓW LETNISKOWYCH ZAPRASZAMY OD MAJA DO KOŃCA WRZEŚNIA.