• Mrzeżyno SUS

  Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny SUS usytuowany jest na skraju wydmy porośniętej lasem sosnowym, przy jednym z głównych zejść na plażę. To ogrodzony, zalesiony teren o powierzchni 1,7 ha, na którym znajduje się sześć murowanych piętrowych budynków, posiadających 1-, 2- i 3-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz 4-osobowe apartamenty. Większość pokoi posiada balkony.

  więcej
 • Mrzeżyno PIRAMIDA

  Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny PIRAMIDA położony jest w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno na ogrodzonym terenie o powierzchni 8400 m², zaledwie 350 m od piaszczystej szerokiej plaży. Jednorazowo w Ośrodku może przebywać 200 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1-, 2-, 3- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje 4- osobowe typu studio. Większość pokoi posiada balkony.

  więcej
 • Międzywodzie VARSOWIA

  Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny VARSOWIA położony jest w samym centrum Międzywodzia, w odległości około 250 m od morza. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3-osobowe apartamenty.

  Więcej