Ankunftsdatum
Abfahrtsdatum
andere Objekte sehen

Zakład Leczniczy

Centrum Rehabilitacyjne Piramida Medical Spa

 

Centrum z innowacyjnym podejściem do leczenia.

 

 Centrum Rehabilitacji Piramida Medical SPA w Mrzeżynie jest nowoczesną placówką świadczącą usługi rehabilitacyjne w szerokim zakresie. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym i reumatologicznym, chorobami układu krążenia i układu pulmonologicznego. Nasi fizjoterapeuci prowadzą także gimnastykę korekcyjną dla najmłodszych pacjentów, pomagają osiągnąć sprawność osobom po przebytych urazach, kontuzjach oraz kobietom po mastektomii. 

W naszej ofercie znajdą Państwo również fizjoterapię skierowaną dla osób borykających się z następstwami choroby Covid-19. Jej celem jest zmniejszenie objawów duszności, przeciwdziałanie powikłaniom powstałym w wyniku niewydolności oddechowej i unieruchomienia, zmniejszenie niepełnosprawności oraz ogólna poprawa jakości życia. 

Pacjent zgłaszający się do Centrum Rehabilitacji Piramida Medical SPA może liczyć na profesjonalną konsultację oraz kompleksowe leczenie rehabilitacyjne, oparte na Fizykoterapii (dostarczaniu organizmowi bodźców fizykalnych), Kinezyterapii (leczeniu ruchem) oraz masażu.

W naszej placówce można skorzystać również ze strefy SPA, w której oferujemy bogaty wachlarz zabiegów relaksacyjnych, m.in. masaż gorącą czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, masaż aromaterapeutyczny, peeling całego ciała, które pozwolą Wam się odprężyć i zapomnieć o codziennych troskach. 

Zespół PIRAMIDA MEDICAL SPA

przejdź do naszej strony

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź
z nami na bieżąco

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen