andere Objekte sehen

Strefa Spa 1h

  • zeitlich unbeschränkt

W stefie SPA nasi Goście mogą korzystać z:

 

Sauny fińskiej

Doskonale wpływa na organizm człowieka. Temperatura w saunie wynosi między 80 a 100 st. C. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do poprawy krążenia i zwiększenia wydajności organizmu. Jest to idealna metoda na detoksykację organizmu, która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.

Kabiny infrared

Tzw. sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Kabina infrared jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dbają o oczyszczenie ciała, poprawę jakości i jędrności skóry a także dążą do redukcji tkanki tłuszczowej.

Jacuzzi

Idealne miejsce na głęboki relaks i odprężenie. Podczas kąpieli perełkowej z hydromasażem działającej jako antidotum na stres i napięcie nerwowe, odczują Państwo ukojenie dla zmęczonego ciała i ducha. Musująca, ciepła woda neutralizuje bóle, ujędrnia skórę oraz rozluźnia mięśnie. Kąpiele w jacuzzi zbawiennie wpływają również na obniżanie ciśnienia, likwidację bólu głowy oraz chronicznych skurczów mięśni a wytwarzane podczas kąpieli endorfiny wprowadzą każdego w pozytywny nastrój na długi czas.

HYDRO JET

 Suchy masaż na łóżku wodnym to przyjemny zabieg – nie tylko dla duszy, ale i dla ciała. Działa odprężająco i relaksująco. Pobudzając krążenie oraz usprawniając przepływ limfy, pomaga zlikwidować cellulit oraz obrzęki. Przyspieszając proces przemiany materii, ułatwia odchudzanie. Ponadto świetnie sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości bólowych, działając niczym akupresura.

GROTY SOLNEJ

Przebywanie wgrocie solnej szczególnie wskazane jest dla osób cierpiących na przewlekłe dolegliwości ze strony układu oddechowego takie jak astma oraz alergie. Czyste powietrze w nasyconym mikroelementami powietrzu groty solnej korzystnie działa na górne drogi oddechowe i łagodzi dolegliwości z ich strony. Pobyt w grocie solnej zalecany jest też dzieciom mieszkającym w dużych aglomeracjach, które źle reagują na zanieczyszczone powietrze.

 

Krytego basenu z podgrzewaną wodą

Sonderangebote

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź
z nami na bieżąco

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen